Header $articleheadline_he$ "ArticleHeadline" Detay Sayfa Header

 

 

     

 

 

 
 

Yeni Teknikler

 

Ses Dinleme Gereçleri ve Vericiler

Dünyanın herhangi bir yerinden telefon sistemi vasıtası ile dinleme yapabileceğiniz aletler - Duvarların arkasını dinleyebileceğiniz aletler - Sesinizi değiştiren telefonler -  Telefon konuşmalarını iki taraflı veren vericiler - Dünyanın en küçük 500-600 metre mesafeli vericileri - 1 Km mesafeli kuvvetli, küçük UHF vericiler -  300 metre mesafeli Kalem, Hesap Makinesi, elektrik prizi, telefon soketi şeklinde ve kredi kartı büyüklüğünde vericiler - Cep tipi UHF alıcılar.

Video ve Optik Gözetleme 

Tiny wireless video camera Small wireless video camera camtiny3.jpg (20598 bytes) Undetectable public surveillance

Lamp video camera Monitor Smoke alarm video camera
Wireless camera system prism.jpg (3767 bytes) Night scope Sharp and clear images
Dünyanın en küçük, kablosuz, siyah-beyaz ve renkli görüntü kayıt (video) cihazları, - Monitörler - Sigara kutusuna ve deri cüzdana gizlenmiş kameralar - İri taşlı bir yüzük büyüklüğünde, dünyanın en küçük, her yere gizlenebilecek kablosuz kamerası - Gizli kayıtlar için "Gözlük video Kamera". Ne görürseniz onu kaydedin.  - Kablosuz, uzaktan kumandalı sağa-sola, aşağı-yukarı  ayarlanabilir kamera. - Gece Lambası içine, yangın ikaz cihazı içine  gizlenmiş video kayıt cihazları, - Mini monitörler - Bebek kontrol setleri - Gece görüş sistemi - Kapalı kapıların arkasını görmek için "Kapı Altı Prizması" - İğne deliği büyüklüğünde bir delikten görüntü alabilen, dünyanın en küçük, siyah-beyaz ve renkli "İğne Deliği Kameraları" - Fiber Optik, kıvrılabilir görüntü gereci

Telefonla İlgili Gereçler

Telefondan veya ses kayıt cihazı gibi herhangi bir kaynaktan, çevrilen telefon numarasını tespit cihazı - Telefon konuşmalarını 5.5 saat süreyle kaydeden ve aynı zamanda telefon numaralarını da belirten cihaz - 800/900 MHz'de çalışan Mobil (Hücresel) telefonları iki yönlü dinleyen portatif tarayıcı. - 800/900 MHz'de çalışan Mobil (Hücresel) telefonlardan kaydedilen 20 numarayı tarayan ve iki yönlü dinleyen portatif cihaz. 

Dinlemeye Karşı Koruyucular

bugdetector.jpg (19655 bytes)
Odanızda veya civarınızda gizlenmiş her cins kayıt (teyp),  görüntü kayıt (video), cihazları ile vericileri tespit eden koruyucu portatif cihaz, Telefonunuzun dinlenip dinlenmedğini belirten portatif kontrol aleti

Giysilerin arkasını gören X Ray Sistemler

World's First X-Ray Goggles. goggles.jpg (15578 bytes) Top View sonyTRV78e.jpg (15899 bytes)
adxir.jpg (8898 bytes) Tiny X-ray Vision Camera Tiny X-ray Vision Camera
İlk X-Ray Video Gözlüğü. Oturup hem etrafı seyredin, hem de gördüklerinizi kaydedin. Hem de insan gözünün göremeyeceklerini görerek. X Ray Video ile özellikle sentetik kumaşların arkasını görebileceğiniz gibi, karartılmış ve film kaplanmış cam arkalarını, renkli koyu gözlük arkalarını, göze görünmeyen nesneleri görebilirsiniz. X Ray Video "Banka", "Mücevherat Dükkanı", gibi yerlerde ve güvenlikle ilgili birimlerde sayısız faydalar sağlar. - Karanlıkta, ( 0 Mum ışığında ) kayıt yapabilen Sony Camcorderler. - Sony Camcorderlere X-Ray fonksiyonu kazandıran özel "filtre ve adaptörler". -  Dünyanın en küçük, siyah-beyaz veya renkli, nesnelerin arkasını görebilen X-ReflexCCD Video Kamerası.  (Yukarıdaki kameralar ile çekilmiş örnekler ilgili  sayfasında bulunmaktadır.)

Orjinal Ürünler

Personal Cooling System
"Kişisel Soğutma Sistemi" gibi, başka bir yerde bulamayacağınız kendine özgü, yaratıcılık şaheseri orjinal ürünler için Sharperimage'i ziyaret edin.  Sharpetimage'in "Seyahat",  "Masaj",  "Sağlık ve Bakım" gibi çeşitli bölümlerinde değişik, ilgi çekici ürünlere rastlayabilirsiniz.