Header $articleheadline_he$ "ArticleHeadline" Detay Sayfa Header

 

 

     

 

 

 
2021-08-24

Detay Sayfa

Tüm Dosyaların Listesi

News Database Template Page Example

Atin Devam Edecek

17/12/2001 - 11:00 - AtinYorumlar Bu Yazıyı Bir Tanıdığına Yolla Bu Yazıyı Yazdır  

      

Arzunuz Bizim İçin Bir Emirdir

Sevgili Atin Okuyucuları,

Bir süre önce Atin'i kapatabileceğimizi veya kapatmasak da yazılara son vereceğimizi anons etmiştik.

Bu tamamen kişisel, zaman yetersizliğine ve bilgisayar karşısında uzun zaman kalmanın getirdiği rahatsızlıklara bağlı bir karardı.

Ayrıca bilgimiz dahilinde olan konularda söyleyebileceğimizi söylemiş, yapabileceğimizi yapmıştık. Her konuda bilgi sahibi olamayacağımıza göre, ihtisasımız dışındaki konularda ahkam kesmek bizi yanlışlara götürebilirdi. Okuyucuları bıktırmadan tadında bırakalım diye düşünmüştük.

Bu anonsumuzdan sonra sizlerden bizim için çok kıymetli ve anlam dolu mektuplar aldık. Bu mektupların bir bölümünü, sizlerle paylaşmak için aşağıda yayınlıyoruz (Mektupların aslına sadık kalmakla birlikte yazan kişilerin kimliklerini belirleyecek bazı pasajları, okuyucularımızın güvenliği nedeniyle çıkardık).

İki yıl kadar önce yayına başladığımızda, bizi vatan hainliği ve casuslukla suçlayan, küfür, hakaret ve tehdit dolu bir çok mektup alıyorduk. Zamanla bunlar giderek, neredeyse yok denecek kadar azaldı. Hatta bize hakaret eden bazılarından bilahare gönül alıcı mesajlar da aldık. Bu bakımdan tenkit edici mektupların az olması dikkatinizi çekmesin. Bulabildiğimiz bir-iki örneği aşağıda sunduk.

Bize teveccüh gösteren ve güzel sözler söyleyen okuyucularımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Madem ki Atin'i faydalı bir yayın olarak görüyorlar, o halde bize düşen görev de yayına devam etmek olacaktır.

Bundan böyle, mümkün olduğunca ihtisas sahamız olan "istihbarat, terör ve organize suç" konularına bağlı kalarak ve kimseye iftira atılmasına, haksızlık yapılmasına meydan vermemeye çalışarak, iki yıla yakın süredir yaptığımız yayından kazandığımız tecrübelerle daha seçici bir şekilde Atin'i devam ettireceğiz.

Sevgili okuyucularımıza, ülkemize birlik, beraberlik, mutluluk getirecek nice güzel Bayramlar dileyerek, saygılarımızı sunuyoruz.

Anadolu Türk İnterneti

--------------------------------------------------------------------------------

Teşekkür

Sizlere sonsuz teşekkürler, bunu bilin ki sizinle aynı düşünüyorum. Ayrıca Sayın Eymür'e başarılarının devamını dilerim, saygılarımla.... D.F.

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba

Sayın Mehmet Eymür. Ben sizin sayfanızı 5_6 aydır takip eden bir okurunuzum ve bu yaptığınız hizmetlerden dolayı sizi kutlarım. Ben bir üniversite öğrencisiyim ve Ortadoğu ile ilgili bir araştırma yapmak istiyorum. Bu araştırmamda da Ortadoğu ülkelerinin nüfusu, etnik yapısı, sosyal düzenleri, vesaire her türlü konuda geniş kapsamlı bir araştırma yapmak istiyorum. Özellikle İsrail hakkında bilgiye ihtiyacım var. Bu konuda bana tavsiye edebileceğiniz kitap, İnternet sitesi vesaire gibi kaynakları müsait olduğunuzda gönderebilir misiniz? Yazılarınızın devamını diler saygılar sunarım. K.Ç.

--------------------------------------------------------------------------------

Dikkatinize

Ne yapalım yani Mesut Yılmaz denen adamı öldürelim mi yani. Ben burada geleceğimden emin olamazken sizin söylediğinize göre milletin anasını belleyen bu adamın, bu yaptıkları için mafya tekniklerini de kullanmaktan geri kalmazken ona haddini bildirecek kimse kalmadı mı bu memlekette? Peki ya siz... Bu kadar şey yazıp onun hakkında bir çok bilgiyi: bence psikolojik sıkıntıları olanların daha çok kullandıkları İnternet'ten yayınlamaktan başka ne yapıyorsunuz...? Bu adam bu kadar halt karıştırırken Türkiye Cumhuriyeti bu kadar aciz mi mı kaldı? Kimse neden hiçbir şey sormadı bu adama? M.K.

--------------------------------------------------------------------------------

Yayınlarınızın Devamı Dileğiyle

Sayın Mehmet Eymür: Yayınlarınızın Türkiye'de karanlıkta kalmış birçok konu ve birçok kişinin deşifre olması konusunda insanları fazlasıyla aydınlattığı görüşündeyim. Sizinde takip ettiğiniz gibi ülkemizde şu anda çok kanlı bir medya savaşı yaşanıyor. Gücü elinde tutan veya güç ellerinde tutturulan iki grup kıyasıya bir savaş içerisinde. Sizden ricam bu iki medya kartelini birbirine saldırtan menfaat ne olabilir,ve yıllarca kardeş gibi ülkeyi sömürerek büyüyen bu asalak grupların şu an birbirlerinden alıp veremedikleri çıkarlar hakkında bizleri aydınlatabilir misiniz. Yayınlarınızın devamı dileğiyle. H.

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba

Ben New Jersey`de yasayan bir Türk’üm. 11 Eylül sonrası bu ülkede yaşayan Türkler için iyi olmadı, sizce bizim yapmamız gereken nedir? Sizin haberlerinizi fırsat buldukça takip ediyorum bugüne kadar sunduğunuz hizmet için teşekkür ederim... R.B.

--------------------------------------------------------------------------------

Rica

Merhaba. Lütfen sitenizi kapatmayın. Bütün bu hırsızlar ülkenin başındayken, dürüst bir Cumhurbaşkanımız oldu. Rica ediyorum lütfen yazılarınıza ve çalışmalarınıza devam edin. Mücadeleye devam edilmeli bence. Teşekkürler. M.Ç.T.

--------------------------------------------------------------------------------

Kapatma Düşünceniz

Bugün sitenizin görüntüsü monitörüme gelir gelmez kıpkırmızı fon üzerine yazılmış kapatma düşünceniz üzerine yazmak istiyorum. Uzun zamandan beri başka konularda yazmak istiyordum fakat şimdilik sadece kapatma düşüncenize pek sıcak bakmadığımı belirtmek istiyorum. Daha sonra daha güzel konularda yazışacağımızı tahmin ediyorum. Ben de üç yıldan beri ABD de yaşıyorum. Yazımın sonunda adımı okuyabilirsiniz. Bu benim gerçek adımdır fakat sizde saklı kalmasını rica ediyorum. Beni tanıyıp tanımadığınızı bilmiyorum. Fakat sizin istihbarat ağınız çok geniştir, bir kaç telefon görüşmesinden sonra yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitenizi devam ettirmenizin büyük bir hizmet olduğuna inanıyorum. Eğer kapatırsanız birçok ıvır zıvır site İnternet meydanını bos bulacaktır. Mutlaka geçerli nedenleriniz vardır ama tekrar düşünmenizi rica ediyorum. Saygılar sunar başarılar dilerim. G.A.

--------------------------------------------------------------------------------

Destek

Sayın Eymür ve ekibi. Amatörlere kızıp siteyi sonlandırmayın, ülke için faydalı olduğu kanaatindeyim. Zor günler dava insanlarının çelikleşme sürecini yaratır. Saygılar. H.Ö.

--------------------------------------------------------------------------------

Susurluk Gümrüğü

Sayın Eymür, sitenizi dikkatle takip ediyorum. Çalışmalarınızı takdir ediyorum. Ferhat Ünlü`nün "Susurluk Gümrüğü" kitabını değerlendirirseniz sevinirim. ikinci bir mesele Yesil.org sitesi. Bir tane Doğu Perinçek memleket için bir belaydı... Şimdi ise Yeşil kod adını kullanan çete bozuntusunun, fabrikasyon haberler üreterek memleketi karıştırmasına göz yummayacağız. Bizlere ışık tuttuğunuz için size sevgilerimi sunuyorum. Lütfen ışığınızı söndürmeyin. Geceler biter hep sabah olur. S.A.

--------------------------------------------------------------------------------

Yeşil.org’u siz almışsınız!!!!

Sayın Eymür. Bu bilgiyi yani "Yeşil Org ile Atin Org’’u satın alan kaynağın aynı olduğu" bilgisini aldığım zaman kafamda acabalar oluşmuştu. Çünkü iki siteyi de takip ediyorum. Pek mümkün olmadığını düşündüğümü söylediğim zaman bu bilgiyi veren kaynak 'delilini de vereceğini' söylemişti. Bakalım delili ne olacak? Kimler hazırlıyor bilmiyorum ama sizi pek sevmedikleri muhakkak. Belki de el altından böyle bir bilgiyi yayarak Eymür ismini yıpratmak istiyorlar. Neyse delilleri gelsin bakalım nasıl bir delilleri olacak. A.Y.

--------------------------------------------------------------------------------

Son nefesinize kadar devam ettirmelisiniz

Sayın Mehmet bey. İlk günden Anadolu Türk İnternet'i ilgiyle takip ediyorum. Öğrendiklerim beni hayretlere düşürdü. Bugüne kadar namuslu bildiğimiz insanların ne kadar namussuz, dürüst bildiklerimizin nasılda hırsız olduklarını, vatansever bildiğimiz insanların nasıl da vatan haini insanlar olduklarını öğrendim. Sahnede oynanan oyunla perde arkasında oynanan oyunların aynı olmadıklarını gördüm. Uzatmadan söylemek istediğim bunları sizin sayenizde öğrendi sizi takip edenler. Bundan dolayıdır ki bu siteyi kapatmadan son nefesinize kadar devam ettirmelisiniz. Devam ettirin ki bu aşağılık tayfa meydanlarda istedikleri gibi havlamasınlar. Saygılarımla. Ö.Y.

--------------------------------------------------------------------------------

Sizinleyiz

Merhaba! Sitenizi kapatmayın arkanızdayız... Ç

--------------------------------------------------------------------------------

Devam Edin

Sitenizi kapatacağınıza çok üzüldüm. Siz bu aşağılıklardan dolayı biliyorum zor günler geçiriyorsunuz.... ama bunun en zor yanı, ailece yıllarını verdiğiniz bu ülkeden uzakta hasret olsa gerek, sizi anlıyorum. Gelin görün ki ip p...un elinde, bu ip bir gün ehline geçecektir ben inanıyorum. Deniz domuz hesabı gidiyor bu ülke. Sizin notlarınızdan çok faydalandım. Bir notum olacak size. 4 kuvvetin ..... başında olanlar da bu kişiden bıkmış ve bizar olmuş durumda ama A.M. Yılmaz bozuntusu kullanıyor bir şey yapılamıyor. İngiliz filmi gibi oldu. ..Emret Başbakanım olayı. Gerisini siz düşünün, Cavit Çağlar sözde cezaevinde...! Adam Kartal Eğitim Hastanesi'nde 5 katta yatıyor. 4 jandarma er var sözde kapısında. Tüm millet orada ticaret yapıyorlar. Akşam 12.00 çıkıyor, 7.30 geri gelip öğleye kadar uyuyor. Sözde ceza evinde... külahıma anlatsınlar. Bu bir, 2. aynı hastanede Dinç Bilgin var, oda 7. katta dipteki odada kalıyor. Sözde prostat için yattı. 4. jandarma er de orda, hemşirelerle muhabbet. Adam TV. ve gazetelerini yönetiyor. Önay ve tüm çalışanlar orada. Klinik şefi Dr. Kuyumcuoğlu'na talimat, İl Sağlık Müdür Yrd. Fergan Bey rica etti. Sözde bunlar Ülkücü...? Ülkeyi soyanlar hala iltifat görüyorlar. Sizden ricam bu site artık Türk milletine mal oldu, devam edin. Yoksa Yesil. org gibi acemi senaryolarla Türk halkı kandırılır. Saygılarımla. E.

--------------------------------------------------------------------------------

Esselamüaleyküm

Merhaba, sizi kutluyorum. Eğer bu odayı kaparsanız çok ama çok üzülürüm. Kapasanız bile TÜRK WEB'in kalmasını isterim. Sağlıcakla kalınız, kolay gelsin. Kendinize iyi bakınız. A.K.

--------------------------------------------------------------------------------

Atin.org devam etsin lütfen

Merhaba, İnternet sitenizi sürekli takip ediyorum. Gerçeklerin dobra dobra yazıldığı bu platformun kapatılmasından, gerçekleri öğrenmek isteyenler büyük zarar görecektir. Lütfen Atin.org devam etsin. A.O.B.

-------------------------------------------------------------------------------

Selam ve Rica

Selam Aleyküm ve Rahmetullah. Yaptığınız çalışmalar ve verdiğiniz yayınlardan dolayı sizlere teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Eğer sizin yazılarınız olmasaydı "Bay Pipo" adlı kitabı olduğu gibi okuyacaktık ve yorumları bu yönde yapacaktık. Eğer siz olmasaydınız Doğu !!!perinçek!!! adlı zatın kişiliği hakkında tam bir bilgiye sahip olamayacaktık. Gene siz olmasaydınız Mesut Yılmaz hakkında gerekli bilgileri öğrenemeyecektik. Benim sizden ricam lütfen bizleri sizsiz bırakmayın. Başarılar. E.A.

--------------------------------------------------------------------------------

Sitenizin HTML kaynak kodu GENERATOR satırı

Sayın Mehmet Eymür. Adım ....... ..., mühendisim, 1971'den beri güncel siyaseti takip ederim. Genel olarak sol (DSP ağırlıklı) görüşüm olmasına rağmen DSP-MHP arasında şu anda Türkiye'de bulunmayan "Ulusalcı Sol" (Nasyonal-Sosyalist ama Nazi değil tabii ki... Başka versiyonu) veya "Türkçü Sol" görüşüm var... Yani karmaşık bir görüş... Bilimsel, Teknolojik konuları takip ediyorum... İstihbaratı da amatör olarak takip ediyorum... Yedek subayken aldığımız derslerin etkisindeki yorumlarım profesyonel ordu ve Rancer/Ranger tavsiyelerim, planlarım oldu ve var... Sitenizi ve Yeşil.org'u takip ediyorum... Kayın pederiniz Kenan Evren'i darbe yaptığı zamanlarda sevmezdim ama yine de şimdi sevilebilir buluyorum... Rahmetli Turgut Özal'ı da sevmezdim ama başarılı buluyorum... Ecevit'i seviyorum ama yetersizliğini (yakın gelecekle ilgili olumlu katkılarına rağmen tam kontrol sağlayacak durumda olmamasını) görüyorum. Ve yakın gelecekte Türkiye'nin başına namuslu, akıllı biri geleceğine de inanmadığım için üzülüyorum. Buna rağmen askeri darbeye de karşıyım... Bana göre başarının şartı "Hırs, Disiplin ve Liyakat"tır... Türkiye'de üst düzeyin ve üst düzen ilişkinlerin "Kutsal Türklük" vs. kökeni atalarımız olan doğru yada yanlış bir kutsallıkla değil de Arapçılık yada Roternyenlik/Masonluk ilişkileriyle yürüdüğünü, kültürümüzün satışa geldiğini gördükçe üzülüyorum... Neyse saadete geleyim... Sitenizde generator olarak MSHTML Versiyon 5.5 ve bir versiyon numarası görünüyor idi... Yeşil.org'da da aynı versiyon numarası vardı... Birisi size eşek şakası yapmadı ise, bu aynı yaygın olmayan (Frontpage dışında) HTML editörünü kullandığınızı yani %51 ihtimalle Webmaster'in aynı kişi olduğunu gösterir.. (Çünkü Türkiye'de yaygın olan Frontpage'dir ve kendini generator olarak açıkça belirtir... Silinse dahi ilk unutulduğunda -update'de- imzasını koyar...). Şu anda Generator Frontpage 5.0 (Office 2000) olmuş... İyi.. Sitenizi kapatmayın... Kuramsal, bilimsel konulara, tecrübenize dayalı tavsiyeler (gençlere), kavram izahatlarına yer verin... Size gönderdiğim e-Mail’i yayınlarsanız kimliğimi belirtmeyin... Saygılarımla... E.T.

--------------------------------------------------------------------------------

Ne olur susmayın

Sayın Hocam, Umarım size Hocam diye hitap etmemin bir sakıncası yoktur. Ama inanın sizden öğrendiğim gerçekler hayata , ülkeme dünyaya bakışımı değiştiriyor. Dünyayı ikiye ayırıyorum; yönetenler ve yönetilenler, yönetenler aslında yönetilenlerden sömürdükleri her şeyle hem yönetsel güçlerine güç katıyor hem de ceplerini doldurarak vazgeçilmez birileri haline geliyorlar. Birkaç yerde kendilerine "mutlu azınlık" denildiğine de rastladım. Ya o yönetilenler dediğimiz kitle yok mu, çok affedersiniz o mutlu azınlık tarafında "koyun" tabir edilen mutsuz "çoğunluk"; medyaya çobanlık yaptırılan; Ebru Şallı'nın, Demet Şener'in, Hülya Avşar'ın güzel diye sunulduğu, önce gecekondularına göz yumulup sonra devletin polisiyle birlikte cümbür cemaat kondalarını yıkmaya gidilen, vergi diye her birinden daha fazla alıp küçük bir parça zamla susması beklenen, mecliste kendini asmaya kadar giden, milletin vatandaşlık duygularıyla oynayıp bir yere geldikten sonra çark edip "her şey değişir" safsatalarıyla susması beklenen gariban bir kitle.. İşte sayın hocam, sizin yazdıklarınız hep bu kitlenin nasıl daha fazla sömürüldüğünü özetliyor. Para, enformasyon ve duyguların sömürülüşü.... Yazılarınızı dört gözle bekliyoruz.. Ne olur susmayın. Saygılarımla. H.E.

--------------------------------------------------------------------------------

Neden siteyi kapatma kararı aldığınız

Merhaba Mehmet Bey. Sitenizi uzun zamandır takip etmekteyim tüm yazılarınızı dikkatle okumaktayım. Merak ettiğim diğer insanlar gibi neden siteyi kapatma kararı aldığınız ve www.yesil.org sitesi hakkındaki yorumlarınız nelerdir. Bunun yanında sanki yazılarınız biraz yanlı gibi geliyor. Hepimiz bir Allah'ın kuluyuz, mutlaka hatalarımız var ama sitede Mehmet Eymür'ü melek gösteren ifadeler savunmalar çoğunlukta yayınlarınızda. Biraz daha objektif olmanızı ister yayın hayatınızda başarılar dilerim yeni dosyaları beklemekteyiz iyi çalışmalar. M.S.

--------------------------------------------------------------------------------

Dönün

Sayın Mehmet Eymür, Evet, Türk ordusu Perinçek gibi pisliklere kaldıysa (ki, taa 28 Şubat'tan beri kaldığı anlaşılıyor... Perinçek, o inanılmaz cehalet ve iptidailikteki Faik Bulut adındaki milli felaket ve daha niceleri...) hakikaten yazıklar olsun! Ben Türk vatandaşı biriyim ve kahroluyorum ve yerin dibine giriyorum ve utanıyorum. Operasyon moperasyon anladık da, devletin bekası mekası onu da anladık da, bir devlet kendini korumak ve idame ettirmek için Türkiye'de herkesin bu denli rezil ve berbat olarak bildiği kimselerle is tutmaz. Kimlikleri alenen bu kadar kirli insanları kullanmaz. Kullanırsa ne olur? Meşruluğu erozyonuna uğrar. Simdi olduğu gibi. Ben uğramasını istemeyenlerdim. Türkiye'ye "mecbur olmayan" bir her şeye rağmen Türkiye seveniyim. Bu nedenle de isyan ediyorum. Sitenizi kapatmayın, olur mu? Daha iyisi, Türkiye'ye dönün. Bu arada: Senkal Atasagun'u sevmiyorsunuz. Anladık. Ben üniversitedeyim ve tecrübem bana sunu öğretti: "meslektaştan arkadaş olmaz". Rekabet, ve de milletimizin en üstün hasleti olan özellikle haset buna manidir. Mitçilerden kazık yemiş olabilirsiniz ama eminim mimar mühendisler ya da veterinerler size kötülükte bulunmamışlardır. Bu iş böyle. Canınızı üzmeyin ve sitenizi açık tutsanız da kapatsanız da "cennet vatanımıza" dönün derim. Ne de olsa burası bizim. Çocuk başarısız, sınıfta kalıyor, haylaz, beş para etmez, biraz da spastik, falan filan, ama bu çocuk bizim çocuğumuz. Atamayız, satamayız, bizi kahreder, rezil eder, fıtık eder ama bizim çocuğumuz. Ben şahsen, beni mutsuz eden bu çocuk için her şeye razıyım. Eminim siz de. Hem bir şey söyleyeyim: bundan yıllar önce sizin bir meslektaşınızla sizden söz ediyorduk. Ben sizi tanımam ama hakkınızda bir şey okumuştum. Sizin meslektaşınıza sizi tanımamama rağmen sizi sevdiğimi söyledimdi. O da bana aynen şöyle dediydi: "Mehmet cesurdur, yüreklidir, iyidir". Pek hatırlamıyorum ama galiba sizin Bulgaristan ya da ona benzer bir yerdeki yaptıklarınızdan söz ettiydi. Yani sizi sevenler ya da sevmeyip de takdir edenler var. Gelin dönün. Yok, dönmeyecekseniz, hiç olmazsa sitenizi kapatmayın. Bu ülkeyle can damarlarınızı kesmeyin. Milli şarkıcımız Tarkan dedi: "bu ülke bir cehennem". Doğru dedi. Cehennemdir evvelallah. Ama öyle bir cehennem ki, insan o cehennemin tiryakisi oluyor ve onsuz yapamıyor. Mesut Yılmaz'ı da sevmiyorsunuz. Anladık. Ben de sevmiyorum. Onu küçük, yani çapsız bir insan olarak algılıyorum. 1984'ten beri Anadolu yakasında kardeşi ile birlikte küçücük bir konfeksiyoncu olarak ve teru taze politikacılığından beri, seyrediyor ve izliyorum. Benim hiç bir zaman kanım ısınmadı ve gerek bireysel gerek ulusal açıdan onu tehlikeli (evet, altını çiziyorum, tehlikeli!) bir adam olarak tanımlıyorum. İçimden bir ses onun ülke için zararlı, tekil bireyler için ise fena halde tehlikeli bir adam olduğunu söylüyor. Sizi tanımıyorum ama uzuuuuun bir mektup yazdım. Niçin mi? Sizin mensup olduğunuz insan tipini tanıyorum. Sizin gibilerin, ne olursa olsun, bizim "cennet vatanımıza" küsmesini, uzak kalmasını istemiyorum. Benim de, yemediğim kazık kalmadı, mücadele etmem gerekmeyen ilkellik kalmadı. Ben, arkasında holding molding, siyasi parti marti, örgüt mörgüt olmayan bir kişi olarak savaştım. Çok yoruldum, çok üzüldüm, çok yıprandım, bitkin düştüm. Ama burası benim. Gelin, siz de bu mutluluğu yaşayın: Sizi burada sevenler var. Emin olun. Saygılar, Profesör ...

--------------------------------------------------------------------------------

Bilgi

Sayın Eymür, Öncelikle sistemin kurmuş olduğu ve sistemden beslenen tüm sağıyla soluyla her yönüyle mevcut çürümüş siyasetin çürümüş partileriyle hiç bir bağımın ve sempatimin olmadığını belirtmek isterim. Ancak doğruları söyleme ve yanlışları, hileleri, her türlü pisliği doğru gösterme gayret ve çabaları içerisinde olanları da belge ve ispatlarıyla deşifre etme adına hiç bir karşılık ve menfaat gözetmeden emek, zaman harcayan risk alan insanlara sonuna kadar saygı duyduğumu ve desteklediğimi de belirtmek isterim. Sitenizi çok yakından sık sık ziyaret etmekteyim. Size yapılanları ve karşılaştığınız tüm haksızlıkları, tüm Türk insanlarına yapılan

haksızlıklarla eşdeğer tutup hepsini lanetliyorum. Aslında yazılacak belki de sizle dertleşecek ciltler dolusu yazı yazabilirim. Ancak bunun sonuçta hiç bir şeyi değiştirmeyeceğini düşündükçe sizi de fazla yormak ve zamanınızı almak istemiyorum. Benim size bir hatırlatmam olacak. Bu son günlerde yayınladığınız Mesut Yılmaz 5 adlı yazınızda yazı içerisinde link verdiğiniz o meşum çete reisi Çakıcı'nın Flash TV. de yaptığı konuşmayı MP3 olarak 700KB civarında vermişsiniz. Dinlemek için indirdim. Fakat kayıt çok hatalı ve hiç bir yerinde hiç bir şey anlaşılmamakta. Bunu lütfen deneyerek sitenize koyup bizimde dinlememizi sağlarsanız sevinirim. Son olarak sitenizi kapatmaktan veya ara sıra güncellemekten bahsediyorsunuz. Bunu lütfen düşünmeyin. Bilginizi, tecrübenizi, düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam edin. Tekrar teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılar. A.K.

--------------------------------------------------------------------------------

Atin Hakkında

Sayın Eymür; Yazı dizilerinin sona ermesinden ATİN'in kapanacağı anlaşılıyor. Kendinize göre haklı sebepleriniz olduğuna inanıyorum ama ATİN cesaretle gerçekleri gün ışığına çıkaran bir kaynak oldu ve kapanması da aynı şekilde baykuşları sevindirecek. Kapatma kararını bir kere daha düşünmeniz dileğiyle. O.B.K.

--------------------------------------------------------------------------------

Erbakan'ın kankası HUBER hakkında

Son günlerde ortaya çıkan ve Necmettin Erbakan'ın kankası olarak lanse edilen Huber isimli kişi hakkındaki bilgilerinizi bizlerle sitenizde paylaşmanızı rica ediyorum. Çalışmalarınızın devamı dileğiyle. A.G.

--------------------------------------------------------------------------------

Devam Edin Lütfen

Hatırlayacaksınız, geçen ..... size E-Mail göndererek bazı "Karargah" içi gelişmelerden duyduğum üzüntüyü dile getirmiş ve uğradığım haksızlığa aktarmıştım. 4 Aralık tarihli "Yolsuzluk.com'a" verdiğiniz cevabı okudum. Zaman zaman site'ye girerek zat-ı alinizin, Türk kamuoyuna aktardığı doğruları okuma fırsatım oluyor. Sizler, emsali Türkiye'de zor yetişir rahmetli Hiram Abas büyüğümüzün, ......ağabeyle kader birliği etmiş şahsiyetlersiniz.. Sizlerin yeri zor doldurulur. Bugün, servis, bazı konularda aşama kaydetmişse, rahmetli Hiram Abas ve sizlerin bıkmaz, tükenmez sabırlı çalışması sayesinde olmuştur. Yukarıda adlarını onurla andığım şahsiyetlerin sayesinde "gönüllü" hizmet etme şerefine erdiğim servisin önü sizler gibi büyüklerin sayesinde açılmıştır. Lütfen, Atin'i yayından kaldırmayın. Kaldırmayın ki; doğruları ama hep doğruları öğrenme imkanımız elimizden alınmasın. Saygılarımı arz eder, başarılarınızın devamını dilerim . Meslektaş

--------------------------------------------------------------------------------

İnşallah yayınınıza devam edersiniz.

Sayın Mehmet bey, Atin.org' dan haberdar olmadan önce Türkiye'deki olan olaylardan derinlemesine bilgim olmamıştı. Ancak sitenizin yayına geçmesinden sonra çok şeyler öğrendim. Bildiklerinizi okuyucularla paylaştığınız için "Aziz Milletin Şerefli evladı" demekle bir kusur ve hata görmüyorum. Bu vesile ile inşallah mali kaynak bulurda yayınınıza devam edersiniz. 28 Şubatı çıkaranların on saflarındakiler, Tank ve diğer ihalelerden alamadıkları için memleketi yaşanmaz hale getirdiler. Hırsızlıklar, yolsuzluklar Atatürk kisvesinin arkasına gizlendi. Bu adamlar "Atatürk'ün boku" kadar olamazlar. Atatürk, Türk Milletini, müreffeh bir şekilde Türk insanının hayatını sürdürmesi için hayatını vakfetmiştir. Saygılarımla. Allah'a emanet olunuz. Doc. Dr. R.Y.

--------------------------------------------------------------------------------

Aldırmayın

Sayın Eymür. Onun bunun yazdıklarına aldırmayın. Çalışmalarınızla halkı aydınlatıyorsunuz. Bazılarının nabzına bastığınız için ötüyorlar. Sizin nasıl bir yapıya sahip olduğunuzu biliyoruz. Çalışmalarınızda başarılar. Saygılar selamlar. T.

--------------------------------------------------------------------------------

Mesaj

Efendim, size daha evvel de Manukyan'la ilgili bilgi vermiştim, hani şu hatıralarını satmayı düşünüyordu.

Kerim bey veya gerçek ismiyle Manukyan'ın geçtiğimiz Ağustos ayında sizlere ömür, tedavi gördüğü hastahanede vefat ettiğini öğrendim. Size bu haberi vermeyi uygun buldum zira, Manukyan sizi çok takdir ettiği kadar sizin elinizin her an kendisine ulaşabileceği inancını asla kaybetmemişti, sizin çok iyi ve değerli bir istihbaratçı olduğunuzdan sitayişle bahsettiği için size bu haberi ulaştırmak istedim. Başarılar, diğer yazılarınızı okuyorum ve de faydalanıyorum. Saygılarımla. S.T.M

--------------------------------------------------------------------------------

Destek

Sayın Eymür merhaba, Biliyorum, belki çok yavan gelecek ama bu mesajı yazmam gerektiğine inanıyorum ve bir site yöneticisi olarak bunun önemini de gayet iyi biliyorum. Bu nedenle, eminim ki çok sayıda destek mesajı alıyorsunuzdur ama yine de belirteyim ki, sizlere çok teşekkür ediyoruz. Sizin sayenizde Türkiye'de bir çok olayın aslında göründüğü gibi olmadığı, her görünenin arkasında farklı bir çok olayın vuku bulduğunu sizlerle öğrendik. Son olarak yakınen takip ettiğimiz Yesil.org veya Yolsuzluk.com gibi siteler hakkındaki yorumlarınız inanın ki çok yararlı oluyor. Bu konuları sizden başka nereden duyabilirdik ki. Hülasa şunu belirtmek istiyorum ki, ben ...... sitesi editörü olarak geleceğin dünyasında çok önemli bir yeri olacağını düşündüğüm haber portalları arasında Atin.org'u de görmek istiyorum. Bunu gerçekten istiyorum. Belli perdelerin arkasına saklanarak yayın yapan İnternet haber sitelerinin aslında kimlerle ilişkili olduğu ve daha bir çok konuda sizlere ihtiyaç var. Eğer yeni yayınlanan Komplo adlı filmi izlemişseniz, o filmde çok önemli bir sahne var. Filmin sonunda genç oyuncu ne kadar yetenekli olsa, ne kadar zeki olsa ve ne kadarda cesur olsa da deneyim çok farklı bir şeydir. Filmin yaşlı karakteri deneyimi sonucunda olaylardan sıyrılıyor ve film bitiyordu. İşte ben sizin deneyiminizle bu sahada yer almanız gerektiğine inanan biriyim. Ben de .... adlı siteyi iki arkadaşla yönetiyoruz. Günde ortalama 2000'e yakın kişi sitemizi ziyaret ediyor. Şunu düşünüyorum. Sizlere ve bizlere ve bizim gibi namuslu insanlara bu alanda ihtiyaç var. En derin sevgi ve saygılarımla Ü.A.

--------------------------------------------------------------------------------

Okur Mektubu

Sayın "ATİN" Yapımcıları, Sayfalarınızı ilgiyle inceliyorum. Gerçekten takdire şayan, yararlı çalışmalar. Bu nedenle sizi içtenlikle tebrik etmek istiyorum. Şahsen dikkatimi çeken Mesut Yılmaz konusu oldu. Çünkü hakkında çıkan onca şaibeye rağmen, bu zat her nasılsa, gene de bu ülkede malum makamlara gelmekte ve getirilebilmektedir. Bu günler ise Avrupa Birliği Ortaklığı ile işlerde T.C. yetkilisi olarak inisiyatif üstlenmektedir. Güya hayli de başarılı işler yapmaktaymış? Bu meyanda, malumunuzdur, Avrupa ordusunun teşkilatlandırılması ile ilgili, Türkiye vetosunu da sulandıracak işler yapılmıştır. Güvence verilmiş de onun içinmiş. Bütün bunları bir yurt sever olarak kuşkuyla karşılıyor ve bu kuşkularıma yol açan bir anektodu kısaca nakletmek istiyorum. Kaçıncı Başbakanlığı idi bilemiyorum lakin, adı geçen M. Yılmaz su yolu ettiği Almanya'daydı gene. Oradaki Türkler için kırk dakikalık günlük yayınlar yapan Köln Radyosuna şu demeci veriyordu. "Biz Türkler, Almanlarla konuşurken ses tonumuza dikkat etmeliyiz... (bu arada biraz düşündükten sonra, ola ki yaptığı münasebetsizliğin farkına vardıktan sonra) Bununla demek istemiyorum ki sesimiz onlarınkinden az çıksın, ama gene de yüksek çıkmamalı." O sırada, şahsen Almanya’da bulunuyor olduğumdan durumları biliyorum, gündemde Alman "Neo-Nazi"lerinin Türklere karşı yaptıkları malum ev yakma saldırı olayları ön sırayı teşkil ediyordu. Bu saldırılara karşı koyan ve direnen Türk gençleri de haber konusuydu. Sayın Başbakan işte o neden bu ikazı yapıyordu. Avrupa denince öncelikli ülke Almanya olduğu genel bir kanı ve realite olduğuna göre, Avrupa Ordusu konusunda öne çıkmak isteyenler de tabii ki Almanlar. Türkiye'yi daha geçenlerde resmen tehdit ederek, Kıbrıs'ta tavize zorlamak isteyen de Verheugen isimli bir Alman. Bu şerait altında Mesut Yılmaz gibi biri tarafında, salt Almanca biliyor diye, temsil edilmek ne kadar yerinde, bunu sayın T.C. Başbakanı ve diğer organlarına sormak lazım değil mi? Kanımca, tarafsız bir Avrupa araştırmacısı Arap gazetecisinin Brüksel'de yaptığı açıklamalarında da görüldüğü gibi, Avrupa bizi asla üyeliğe almayı düşünmüyor, sadece kendi politikalarını yürütmek, menfaatlerini korumak için Türkiye'yi kullanıyor ve gücünü tüketmesi için her bakımdan zarar etmesine yol açıyor. Bu durumda gerçeği görmeyenler ya akıl ve bilgiden yoksun veya resmen hain olmalılar. Oysa, yaşama haklarımızı korumak için her şeyi, savaş ve ölüm dahil, göze alacak bir kişilik sergileyebilirsek Avrupa'ca adam yerine konulabiliriz. Bu da şimdiki Dış İşleri Bakanının dediği gibi "Her türlü bedeli öderiz veya yüksek bedel öderiz" ve sözünün sonunda "Bu bedeli ben de ödeyelim derim" gibi saçma sapan ve zafiyet ortaya koyan sözlerle asla olmaz. Saygılarımla Ö.H. Yazar

--------------------------------------------------------------------------------

Lütfen devam edin

Beyefendi 6 yıldır ....tayız. (ABD) Eşimin işi çok ağır ve yorucu. İnternet’e girip gazete okumak en büyük dileği fakat yorgunluktan ve vakitsizlikten yapamıyor. Kısıtlı vakit bulduğu zaman yaptığı ilk şey ATİN’i okumak. Lütfen devam edin. Saygılar M.A.

--------------------------------------------------------------------------------

Lütfen devam edin

Sevgili Mehmet Eymür, Bu siteyi uzun suredir izlemekteyim. Tüm emeği sizin verdiğinizi zaten tahmin ediyordum. Her yerde, okuduğum her şeyi doğru olarak kabul etme gibi bir alışkanlığım olmamasına rağmen, bilgilenmem açısından son derece yararlı buluyorum. Kısacası beğeniyorum; düzeyli bir yayın. Sizi kutluyorum ve başarılı çalışmanızın devamını diliyorum. Lütfen bırakmayın. Kişisel olarak nasıl yardımım dokunur bilemiyorum ama size yardımcı olmak için bir şeyler yapmak isterdim (örneğin, zamanınızın kısıtlı olması nedeniyle çeviriye/redaksiyona ihtiyacınız olursa zevkle yapmak isterdim). Doğruluğunuza ve haklılığınıza inanıyorum. Lütfen devam edin . Saygılarımla.. C.C.

--------------------------------------------------------------------------------

Selamlar

Selamlar. Yazılarınızı ilgiyle okuyorum yazıların hep devam etmesi dileğiyle iyi çalışmalar. Never let your sense of morals prevent you from doing what is right. İ.Y.

--------------------------------------------------------------------------------

Yardım

Sayın değerli Atin. Ben Macaristan'dan yayınınızı dikkatle takip ediyorum. Ben burada ticaretle uğrasan bir esnafım. Burada sizlerin yardımınıza ihtiyacım var. Sorun PKK terör örgütü. Beni tehdit ederek haraç istiyorlar. Dayanıyorum ve bu şerefsiz mahluklara direniyorum. Burada Konsolosluktan yardım istedik maalesef PKK elemanları Konsoloslukla daha samimiler. Ancak ilk günlerde bunu bir Konsolosluk politikası olarak düşündükse de bu günlerde tehdit dozları giderek tehlikeli bir şekilde artmakta. PKK'nın Amerika-Afgan savaşı nedeni ile uyuşturucu trafiğinin kapanması finans kaynaklarını kuruttu, saldırganlıkları arttı. Bu insanlar rahatça Türkiye'ye gidip geliyorlar. Ramazan denilen sözde PKK'nın başkanı konsoloslukla hayli samimi. K.Maraş doğumlu Hayri Kaya İstanbul Laleli'ye devamlı gidip geliyor. Bu konuda ne yapmam gerektiğini ve yardımlarınızı bekliyorum. Maalesef bu konuları defalarca Konsolosluğa bildirdik. Hayırlı Bayramlar. E.

--------------------------------------------------------------------------------

Üzüldüm


Ben sizi bayağı bir süredir takip ediyordum. Dürüstlüğünüze her zaman güvendim ama siteyi kapatma fikriniz beni gerçekten üzdü. Olsun bu sizin kararınız ama, web masterlik konusunda yardımcı olabilme imkanım varsa size yardımcı olmayı isterim. Sonsuz saygılarımla. M.U.
FastCounter

 

Hit Counter

  Anadolu Türk İnterneti

 

Güncelleştirme : 24.08.2021 - 15:50