Header $articleheadline_he$ "ArticleHeadline" Detay Sayfa Header

 

 

     

 

 

 
2021-08-24

Detay Sayfa

Tüm Dosyaların Listesi

News Database Template Page Example

Perinçek'in Ordusu

21/3/2000 - 11:00 - Atinİlgili Bağlantı Yorumlar Bu Yazıyı Bir Tanıdığına Yolla Bu Yazıyı Yazdır  

      

İşte Fabrikatör Perinçek'in Ordusu

Bekaa 1991

Bazen resimler, sayfalarca yazıdan, saatlerce konuşmadan çok daha fazla mana ifade edebiliyor.

Şu resme bakın. Terörist örgütün şeref komutanı Perinçek , pusu kurup Mehmetciği şehit eden kanlı elleri nasıl da heyecanla sıkıp kutluyor. Biraz sonra Öcalan'dan alacağı "PKK'ya üstün hizmet ve sadakat" madalyasının heyecanı bütün benliğini kaplamış. İşte Perinçek, işte ordusu.

Yayınımızı izleyerek bize mektup yollayan yüzlerce okuyucu, yalan haberlerle zaman zaman Türkiye'nin gündemini değiştiren, kendini sözde yurtsever ilan ederek önüne gelene kara çalan bu sahtekarın neden faaliyetine bu kadar yıldır fütursuzca devam edebildiğini, gücünü nereden aldığını, zaman zaman devletin resmi bilgilerine nasıl ulaşabildiğini soruyorlar. Okuyucuların en rahatsızlık duyduğu, en çok tepki gösterdikleri husus Perinçek'in "bu bilgiler Genelkurmay'dan geldi," şeklindeki açıklamalar ile kendisini Türk ordusu ile özdeşleştirmesi.


Biz geçmiş yayınlarımızda bu güne kadar Perinçek'in maskesinin tamamen düşürülmemesinin devletin büyük bir zaafiyeti olduğunu belirtmiş, ilgilileri uyarmıştık. Yayınımızı takip eden değerli okuyucuların katkılarıyla zaman zaman Perinçek konusuna ve ikazlarımıza devam edeceğiz.
FastCounter

 

Hit Counter

  Anadolu Türk İnterneti

 

Güncelleştirme : 24.08.2021 - 15:50