Fem Dershaneleri'nin Ciner'le Hiçbir İlişkisi Yoktur
[ 22/10/2002 - 12:56 ]  By Fem Dershaneleri  fem@fem.com.tr

Sitenizde 13.10.2002 tarihinde yer alan Kasım 2000 tarihli Ataköy Gazetesi’den alınmış işadamı Turgay Ciner'le ilgili bir yazıda ...

DÜZELTME:

Sayın Site Yöneticisi,

Sitenizde 13.10.2002 tarihinde yer alan Kasım 2000 tarihli Ataköy Gazetesi’den alınmış işadamı Turgay Ciner'le ilgili bir yazıda "Ağustos 1998-Ciner'in Okul Kampanyaları. Fethullahçılar tarafından işletilen FEM Dershaneleri tanıtımlarında Ciner'in okul kampanyalarına geniş yer verdi." şeklinde bir ifade yer almaktadır.

Fem dershaneleri (Fırat Eğitim Merkezi) 1985 yılında Mustafa Fırat adında bir işadamı tarafından açılan özel bir kurumdur. O tarihten bu yana Türkiye genelinde sadece başarılarıyla tanınmaktadır. İstanbul içinde yüz binlerce öğrenci Fem dershanelerinde üniversiteye hazırlanmışlar ve başarıya ulaşmışlardır.

İddia edildiği gibi Fem dershaneleri tanıtımlarında Turgay Ciner adı hiçbir şekilde geçmemiştir. Bugüne kadar Fem Dershaneleri'nin Ciner'le hiçbir ilişkisi olmamıştır. Yine bu kişiyle hiçbir yöneticisinin uzaktan yakından tanışıklığı bulunmamaktadır.

Yazınızdaki ifadelerin sehven yer aldığını düşünüyor, en kısa zamanda ilgili bölümün düzeltilmesini talep ediyoruz.

Saygılarımızla..


Fem Dershaneleri Hukuk Müşavirliği