Header $articleheadline_he$ "ArticleHeadline" Detay Sayfa Header

 

 

     

 

 

 
2021-08-24

Detay Sayfa

Tüm Dosyaların Listesi

News Database Template Page Example

Feryadname

17/12/2001 - 11:00 - AtinYorumlar Bu Yazıyı Bir Tanıdığına Yolla Bu Yazıyı Yazdır  

      

Ye Babam Ye...

Bu yazmış olduğum mailden Sayın Cumhurbaşkanımıza, Genelkurmay Başkanımıza, Yargıtay Başkanımıza, Anayasa Mahkemesi Başkanımıza ve birçok önemli isimlere, bununla beraber diğer bütün kanallara da yolladım. Sanal alemde hükümeti, yolsuzlukları ve yandaşlarını şikayet etme amacıyla yolladığım bu mailden size de yolladım. İlgilerinizi bekler saygılarımı sunarım. Ben çığırtkanlık yapmıyorum sadece sesimi duyurmaya çalışıyorum. Gönderliklerimden hiç birinden cevap alamadım. Birisi sen ne yaptığını sanıyorsun saçmalama veya aferin iyi yapıyorsun diyen olmadı. Bu dünyada sesimi gerçekten duyacak ve iletecek biri yok mu?

Feryadname

"Sahipsiz vatanın batması haktır, sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır."

Ye Babam Ye - Davacıyım Hakim Bey

Ye babbam ye affiyyed olsun. Kim ne garışır size, kim ne diyebilir ki. Sizler bu vatanın, bu devletin malını çalan, talan eden, ülkeyi parçalayan özel kişilerisiniz yav. Allah Allah oğğğğğ ye babbam ye. Hem niyen yemiyeceksen ki sahipsiz sürüyü kurt ne yaparrr? Sen bilirsinnnnnn, seni gidi seni. Nasıl olsa hukukun, adaletin eli, golu bağlı size birşey diyebilmir, diyebildirtilemir. Para sizde, güç sizde, arğaz guvvetli. Zaten önemli çok önemli adamlarnan oturup kalkarsınız. İstediğiniz zaman işçileri sokağa dökme tehditleri yaparsınız. Ye babbam ye affiyyed olsın, suyundan da goy, oğğğğğğ. Hem kendin ye, hem kendi çevrene yedir, fotoğraf albümlerinde yerini al, olmazsa birazda yurt dışına kaçır oralarda ye babbam. Korkma babbam yakalanacam diye. Yakalansan ne olur ki. Biraz besiye alınırsın, dinlenirsin o kadar. İçeride özel koğuşun olacağ, mahkemelere seneryolar hazırlamanız için kendin gibi ğırğız, ğortumcu, talancı ve vatan hainlerinen bir odada tutulursun. Dünya ile iletişim kurman için cep telefonu az gelir sana, Babbam lap top lazım lap top, bunlarda elbette temin edilir, dedik ya sen özel vatan hainlerindensin.

Yav dedik ya korkma sen inkar ettikten sonra dışardaki dostların sizler için bir şeyler yapar . Hele acele etmeeee bak, sizin davalarınızın DGM den alınıp ağır ceza mahkemelerine nakli gündem de. Bir bakmışın ki bu davalar medeni kanun mahkemelerinde yav, olmadı bir af patlatırlar olur biter, yok yok korkma bir şey olmaz. Bunlar ne anayasaya, ne babayasaya ne eşitlik ilkelerine aykırı, nede Atatürk ilke ve inkilaplarına aykırı.

Yav acele etme dedim biraz sabırlı ol hele bak yemeklerinizi ihale ile özel şirkete verdik kaliteli yemekler yedirmedik mi size?

"Vurulup tertemiz alnından uzanmış yatıyor;

Bir hilal uğruna, ya Rab ne güneşler batıyor!

Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker!

Gökten ecdad inerek"

Gelseler bu vatan hainlerinin yüzlerine tükürseler değer. Korkma babbam! İtibarım zedelenecek diye, sen zaten itibarlı adamsın yani böyük adamsın. Kendi kariyer ve itibarlarını düşünenler zaten senin de itibarını koruyacaklardır. Eeeeeee öyle ya karşılıksız mı götürdün götürürken. Ya olmadı mı inkar edersin allem edersin, kullem edersin, siyasi hasımların bana komplo kurdu dersin, beni çekemeyenler iftira attı dersin, yav senin bunları benden daha iyi bilmen lazım bir şeyler uydurursun işte. Bu sistem zaten senin sırtını sıvazlıyor, korkmaaa canıııım sana bir şey olmaz her türlü entrika benim başımda dönüyor zaten.

Sen yine vergini kaçırmaya devam et, korkma babbam korkma o vergi açıklarını benden almasını bilirler. Ben bunları elektrik, su, telefon, gaz faturalarında ek vergi adı altında haraç olarak öderim, sen yeterki canını sıkma. Ya sen yeter ki üzülme, büzülme. Bu iceberg in güzüken kısmı, gözükmeyen kısmını göstermeye kimsenin gücü yetmez. Oldu mu şimdi ya kimse cesaret edebilirmi öyle bir durumda kaç kişinin ve daha kimlerin ortaya çıkacağını biliyor musun? Onlar kendilerini ateşe atar mı cahil olma yav.

"İstiklal ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış, ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet fakr u zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir."

Orda kimse vurmiiiiiiiiiiiiiii?

İs there anyone? - İs there someone?

Sesimi duyan vurmiiiiiiiiiiiii?

İs anyone hear me? - İs someone hear me ?

Atatürk ilke ve inkilapları diyen Türkiye Cumhuriyetini ilelebet koruyacağız diye yemin edenler hani nerde. Onlar bu vatanın içinde bulunduğu durumu neden görmezlikten geliyorlar. Öyle ya bu vatanı dolandıran,zafiyete uğratan, vatanı parçalamak isteyen hortumcular Türkiye Cumhuriyetine içeride ve dışarıda tehdit unsuru oluşturmuyor herhalde?

Yav ye diyirem sana korkma al benim hakkımıda ye, çoluğumun çoğuğumun geleceğide, bu hortumculara ve siyasetçilere feda olsun yav. Allah Allah. Al yetimlerin hakkını da ye sende bu Allah korkusuzluğu ve vicdansızlık, bizde ise bu kanunlar varken sen yemene devam et, faaliyetlerine devam et. Beni görmeyen ,bana sahip çıkmayan bu devlet sana ne yapabilir ki. Sana bu sistem bir şey yapamaz ama yapsa yapsa göstermelik bir süre için seni içeride tutar o kadar. Kendiniz gibi birileri gelir sizleri kurtarır. Götürdüklerinizde yanınıza kar kalır, al takke ver külah devammmmm ederrrrrrr, giderrrrrrrr. Büle gelmiş büle gideeee. Bu düzen değişmedikçe, götürmeye, ülkeyi parçalamaya devam et, nasıl olsa suya sabuna dokunmaya kimsenin niyeti yok, yapacak adamda yok.

Hırsız bey, rüşvetçi bey, hortumcu bey, vatan haini bey, artık her neyin beyiysen şöyle sırtımdan kalk ta biraz nefes alayım, 5 dakika canımmmm sonra oturmaya devam edersin. Nasıl olsa bizim sahipimiz yok, sen rahatına bak, biz alışmışız. Ye babbam ye canına tükürdüğümün adamı ye sen faaliyetlerine devam et. Sistemi herkes bir taraftan, başka bir tarafa kendi yoluna çekiyor. Bu görev karmaşasında, çok sesli orkestra da, herkesin elinde bir düdük, herkes kafasına göre öttürüyor. Hukukun üstünlüğünü biz garibanlardan başka takan yok, sen yoluna devam ettttt.

Korkma! benim camım vatanımda, Birader kardeşten önce gelir. Senin canını sıkma, sistemi kimse düzeltemez. Düzeltmeye kalkanı da anında birileri düzeltir, buna da bizim güzümüz yetmez. Gütürmeye devam et biz düşmüşüz bir dilim kuru ekmeğim peşine "Bir Türk Dünyaya Bedeldir" Milyonlarca Türk bugün bedeldir bir dilim kuru ekmeğe. Biz bunlarla avunur karnımıza icabı hali taş da bağlarız. Sen götürmeye, parçalamaya devam canına yandığımın adamı, ülkenin durumu ortada, bizi yönetenlerin durumu ortada. Sen faaliyetlerine, hırsızlığına, ülkeyi parçalamaya yavaş yavaş devem et, biz birbirimizi yerken sen götürmene devam et.

Bu kısım sadece bize sade vatandaşlara hitap ediyor. Hırsızlara ve vatan hainlerine değil. Hadi bir onuncu yıl marşı patlatalım, şey yani onuncu yıl marşını söyleyelim demek istemiştim.

Çıktık açık alınla, on yılda her savaştan,

On yılda on beş milyon genç yarattık her yaştan,

Başta bütün dünyanın saydığı baş kumandan,

Demir ağlarla ördük ana yurdu bir baştan,

Türk'üz Cumhuriyetin göğsümüz tunç siperi,

Türk'e durmak yaraşmaz Türk önde Türk ileri.

Kusura bakmayın ben devam edemiyecem yani söyleyemiyecem. Siz söylemeye devam edin. Ben iki büklüm olmuşum, midem birbirine yapışmış, acımdan nefesim de kokuyor. Ben gidiyorum çöplükte ekmek aramaya. Siz söylemeye devam ediiiin.

Bu yazı sadece ve sadece bana aittir.

Coşkun Yıldız

Türküm, Doğruyum, Çalışkanım, Onurluyum, Gururluyum, İşsizim, Perişanım, Açım, Aççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççç.....


---------------------------------------------------------------------------------------
NOT: Bu sayfalar sizlerin olumlu, yapıcı yazılarınız için açık tutulmaktadır. Atin'de yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı lütfen bize iletin. Açık kimliğinizi veya takma bir ismi kullanabilirsiniz. Görüş ve düşüncesi ne olursa olsun, seviyeli bir şekilde yazılmış yazıları yayınlayacağımızdan şüphe duymayın. Bu sayfada yayınlanan görüşler yazarına ait olup, Anadolu Türk İnterneti'nin bu görüşleri paylaştığını veya paylaşmadığını göstermez.
FastCounter

 

Hit Counter

  Anadolu Türk İnterneti

 

Güncelleştirme : 24.08.2021 - 15:50