Header $articleheadline_he$ "ArticleHeadline" Detay Sayfa Header

 

 

     

 

 

 
2021-08-24

Detay Sayfa

Tüm Dosyaların Listesi

News Database Template Page Example

Çakıcı Bantları 11

19/5/2000 - 11:00 - Atinİlgili Bağlantı Yorumlar Bu Yazıyı Bir Tanıdığına Yolla Bu Yazıyı Yazdır  

      

Eymür Hemen Alınacak

Mehmet Ali Bey'le görüştüm

Çakıcı: MEHMET ALİ Bey'len (MEHMET ALİ YILMAZ) görüştüm. Pazar günü (MEHMET) GEDİKin patronuylan görüşüyor.

Evcil: Bugün ben çok adamlan konuştum. (MEHMET) GEDİKin arkadaşı vardı ya, şu anda (MEHMET) GEDİK onunlan konuşacakmış diyordum, onla konuştum. (MEHMET) GEDİKlen beraber geldik. Bu adam şey diyormuş. Bunlara o senin bulunduğun yer (ABD). Biz senin bulunduğun yeri tespit ettik, tutuklama çıkarabiliriz, ondan sonra dosya istemişler, bu adam da hemen tutuşmuş, ne yapacağını sapıtmış. Çünkü (MEHMET) GEDİKten dolayı, EYÜP (AŞIK)'le şunla bunla bildiği için. Hemen EYÜP (AŞIK)'e diğerine bildirmiş. Yani bu adamların bunda bir dahili yok. Korkak oldukları için müdahale de edemiyorlar. (Konuşma kesiliyor)


Yetkili bir kişiyle görüşme

Evcil: Yani cesaret edememişler. Sonra dün senin konuştuğunla iki sefer buluştum. Bir bakayım ben dedi. Sonra, O dediğim yere adamdan randevu almaya çalışalım. Ama onda hiçbir etkisi olmaz bu işin. Bir de bu konuyu derinlemesine araştırayım. Sen beni üç saat sonra ara dedi. Üç saat sonra yine MEHMET KOCABAŞ'ın orda buluştuk. O, üçümüz oturduk. Tekrar detaylı araştırdılar. Bu iş bundan iki ay önce dedi, o neydi, hani geçenlerde bir isim çıktı ya HACI ALİ. Bu GÖZLÜK (MEHMET EYMÜR) bunun maaşlı adamı. O bulunduğu yere yetkililer gelince bunları sokacak bir şekilde bastırmış. Bütün olayın takipçisi bu dedi. Sonra, bizim bu hani interli (İNTERPOL) bir şey var ya? Burda bir çocuğun başı, ben getirmesem de bu çocuk iyi bir çocuk. Ben onun kulağını hafiften çektim bugün. Ama bu sefer yani ikinci bir şey olmaz, yani bundan ikinci bir şey geriye de bastırmazlar. Fakat 2-3 ay önce baskı kurulduğu için bulunduğun ülke bu işe ağırlık vermiş ve halen GÖZLÜK (MEHMET EYMÜR) bu işin üzerinde. Hemen GÖZLÜK (MEHMET EYMÜR) alınacak, YAVUZ (ATAÇ) oraya hemen geçecek.


İnterpol işe karışmıyor

Yani yanıltıcı bir faks çekilecek, sonra bu iş pat diye durur. Bu işin bu taraftan karıştırılma şeyi fazla yok. Yani interli (İNTERPOL) taraftan dedi. Ondan sonra, Ama ben dedi. O hani bir yere gidecekti ya bugün.

Çakıcı: Haa.

Evcil: Önümüzdeki hafta içinde özellikle dedi. Ondan sonra ben mesajı aldım. Karakterini yani. Özel bir yemekte neyin ne olduğunu anlatacağım dedi. Ondan sonra ben çok şeyler anlattım. Dedim. Bu adamın hayatta istediği iki tane şey var. Biri, birinin bir yere gelmesi, diğeri de birinin üzerine gidilmemesi. Yani kendim özellikle konuştum. Sağolsun bizi sevdiğini biliriz, biz de onu çok severiz. Selamımı söyle. Birşey olursa yine senin vasıtanla veya MEHMET AĞABEY, KOCABAŞ vasıtasıyla bana ulaşsın dedi. Bayağı 2.5 saat odasında oturduk. Ondan sonra Dikkat etsin, çünkü bu GÖZLÜK (MEHMET EYMÜR) giderayak bu işi halletmek istiyor. Bastırabiliyorsanız bastırın, hemen bunu alsınlar dedi. (Konuşma kesiliyor)

Evcil: Fakat, Yaa bu işi boşverin diyemezler, öyle bir faks çektiremeyiz. Ama ben senin mesajını aldım. Ben o kişiye, gerekli şeyleri, karakterini yaptıklarını anlatırım. Çok etkili olacağını zannetmiyorum, ama ben bunu da yapacağım dedi. Demek, o benim için böyle yapmışsa, ki inanıyorum yaptığına, sen evet aynen böyle oldu dedin. Ben de bunu yaparım dedim dedi. Şimdi biz ona dedik ya! Bu adam bunlara hayatını ortaya koydu. Bu adamların istediği iki şey vardı. Bir sendin dedim tamam mı, bir de bir arkadaşın bir yere gelmesi. Ben de bunları söyleyince, Böyle böyle olmuşsa ben de bunu yapacağım. Önümüzdeki hafta Çinde bir yemek yiyelim dedi. Ben şunu diyemem dedi. Sonuçta bu kanun kaçağı.


Resmi adam bunu durdurun diyemez

Resmi adam, bu şeyi durdurun diyemez. Bu adamlara anlatamayız. Biz birşey yapamayız ama ben genel karakterini kişiliğini bu ülke için ne olduğunu bu ülkeyi ne kadar sevdiğini hepsini anlatırım dedi.

Çakıcı: Evet isteğim o zaten. Bir de o GÖZLÜK (MEHMET EYMÜR)'ün herşeyi yanlış programladığını yani. Önemli olan o yani.

Biz burdaysak sebebi bu çocuğun Flaş TV olayı
Evcil: Bugün bana dediği şu: Bu işin başlaması bu Flashtır dedi. Şu anda biz burdaysak dedi. Yani biz şu anda bitmezdi o Flash olmasaydı dedi ya. Ondan sonra bu çocuk sebeptir dedi tamam mı, GÖZLÜK (MEHMET EYMÜR)'ü alsınlar dedi o da. Şeyi de oraya getirsinler dedi.

Çakıcı: Malum arkadaşı.

Evcil: Evet şimdi ben onu bekliyorum zaten. O gelecek o da bana ismini verdi. Ben ona ismi ver dedim, numarayı da ver dedim ona, dedim şunla bir ilgilen. Ee onla ilgilenmeme gerek yok. Ben kafasıyla şey yaptım, konuştum dedi. Bundan sonra birşey gelirse olmaz dedi ama, daha önce de böyle bir işlem olduğu için dedi, yani sıkıntılı olabilirler dedi. Onun buraya gelmesi bir seneyi bulur dedi. Artı, birşey yapılabilir dedi. İadeyi red diye birşey varmış. Yani ülke tamam. Yani gizli de olsa bu yapılabilir dedi.

Yavuz Ataç'ın dönmesi için istenmeyen adam ilan edilmesi formülü
Yani diyelim ki orada biryerde tutuklandı tamam mı, ülke onu istemeyebilir, hemen salarmış orası. Artık bunlar o cesarette adamlar değiller dedi onu da söyledi. Ben olsam yapardım dedi... Evet dediğin doğruymuş yani samimiymiş onla. O şeydeki interdeki (İNTERPOL)adama da telefon açmış, ondan sonra yani...

Çakıcı: O adam Türk mü, yoksa yabancı mı?


FBI yetkililerinin resmi ziyareti

Evcil: Türk ya, Türk ama onlar beraber çalışıyorlar. Daire başkanı oldu. Bundan iki ay önce oranın adamlarıyla, oranın adamları buraya gelmişler. O zaman GÖZLÜK (MEHMET EYMÜR) denen pezevenk bu işi tezgahlamış. Onları burada yedirmiş, içirmiş, o işi bu tezgahlamış.

Çakıcı: Dünya kimseye baki değil biliyor musun Erol. Yani onların şeyi üç harfli şeyin mi (FBİ), internetin (İNTERPOL) adamı mı gelenler?

Evcil: Üç harfli.

Çakıcı: Yani Fenerbahçe mi? (FBI)

Evcil: Evet ondan gelmişler buraya geçen... Yani iki ay önce, onları şey yapmışlar.

Çakıcı: Özel bir iş için mi gelmişler, yoksa ?

Evcil: Hayır, öyle karşılıklı anlaşma gereği gelmişler. Onlar da o şey Fenerbahçeliler şeye gelmemişler. Ee o bizim arkadaşın olduğu yere (MİT) gelmemişler, Emniyete gelmişler fakat bu ibne girmiş hemen devreye. Çünkü bu oğlana da şey çıkmış ya. Bu HACI ALİ'nin davası çıkınca bu HACI ALİ'nin maaşı azalmış. Bunu bu organize ettiği için o...

Çakıcı: Yani 6-7 günlük bir şey mi?


Evcil: Hayır iki aylık bir olay bu. (Kesiliyor)
FastCounter

 

Hit Counter

  Anadolu Türk İnterneti

 

Güncelleştirme : 24.08.2021 - 15:50