Header $articleheadline_he$ "ArticleHeadline" Detay Sayfa Header

 

 

     

 

 

 
2021-08-24

Detay Sayfa

Tüm Dosyaların Listesi

News Database Template Page Example

Çakıcı Bantları 06

17/4/2000 - 11:00 - okuyucuİlgili Bağlantı Yorumlar Bu Yazıyı Bir Tanıdığına Yolla Bu Yazıyı Yazdır  

      

Gedik Bakanlık Bekliyor

05.02.1998

Erol Evcil: Efendim alo

Alaattin Çakıcı: Bu 212’li yerin üst kati var (KANADA'dan bahsediyor)

Erol Evcil: Ha ha

Alaattin Çakıcı: Anlayalım, yani Avrupalılar ama çok şey yani

Erol Evcil: Peki 212’li yer (NEWYORK) var mı?

Alaattin Çakıcı: 212’li yer yok ama, oraya gidilip oradan aşağıya inilir anladın mı dediğimi?

Erol Evcil: Anladım

Alaattin Çakıcı: Ben biliyorum alo?

Erol Evcil: Efendim


Amerika'ya Bir Müddet Gidilmez

Alaattin Çakıcı: 212’li yere (ABD-NEWYORK) bir müddet gidilmez ağabey ben buna....

Erol Evcil: Evet haklısın

Alaattin Çakıcı: Yani şeyde onda, avukatın konuş, senin adamın kesin gitti Erol degil mi?

Erol Evcil: Nereye gitti?

Alaattin Çakıcı: Başkonsolosluğa


Önemli Kişi Büyükelçiye Gitti

Erol Evcil: Büyükelçiye gitti bizim adam.

Alaattin Çakıcı: Ha, ha Buyukelciye, kesin degilmi yani?

Erol Evcil: Kesin, kesin.

Alaattin Çakıcı: Bak kesinse, o hem 212’li yerden söylenildi, hem ordan söylenildi.

Erol Evcil: Yok, yok, yok, o adam kesin gitti. Yani adam benim adamım değil, adam şeyin adamı biliyorsun kimin adami olduğunu.

Alaattin Çakıcı: Ha

Erol Evcil: Yani kimin adamı olduğunu biliyosun, önemli bir adam.

Alaattin Çakıcı: Öbür taraftan da gidin, oranın anlıyor musun, Daire Başkanı MEHMET.

Erol Evcil: Anladım


İki Numaralı Pasaport Devrede

Alaattin Çakıcı: Ya o bu iki numaralı defter (PASAPORT) varya .. O number one oldu buna dokuz kat katıldı, biliyor musun?

Erol Evcil: Ha ha, ya onu elden çıkarmazsın, şey yaparsın da gerekli olduğu yerde inşaat yaparsın.

Alaattin Çakıcı: Yalnız niye biliyor musun.....onunla gidilmiyor değil mi?

Erol Evcil: Anladım,anladım.

Alaattin Çakıcı: Tabii onu çok sever.

Erol Evcil: Anladım.

Alaattin Çakıcı: Hatta şey ZEKİ'ye söylerim sen ZEKİ’ylen görüştüğün zaman onu sana bırakır. O sende kalır, lazım oldu mu çocuğa gönderirisin onu.

Erol Evcil: Anladım anladım.

Alaattin Çakıcı: ZEKİ geldiği zaman zaten karar verirsin yani, o mu olur yenisi mi olur anladın mı dediğimi?

Erol Evcil: Anladım, anladım.


Mehmet Ağar'la Durum Muhakemesi

Alaattin Çakıcı: Off anam of. Sence bu uzaktaki (YAVUZ ATAÇ) gelir mi haber sence ?

Erol Evcil: Biz onun ELAZIĞLI'YLA (MEHMET AĞAR) kritiğini yaptık bu şeyden sonra gelir dedi. Şeyin sözünü verdiniz mi dedi sadece. Yani o gelirse açıklamayacak diye bir söz verildi mi dedi.

Alaattin Çakıcı: . Yok canim. asla.

Erol Evcil: Ben öyle bir şey demedim dedim ben de.

Alaattin Çakıcı: Cık

Erol Evcil: İyi tamam o zaman dedi.

Alaattin Çakıcı: Sen onların a...na koyacağım Erol sen merak etme, gelsin o uzaktaki (YAVUZ ATAÇ), aradan geçsin on beş gün, ben işimi biliyorum, anladın mı dediğimi? Dünyada artık sana bana dost olmaz.

Erol Evcil: Yok ya bunlar eğer seni şey yapsalardı, dedikleri gibi ...uygulasalardı, bize de bir iyilik düşünürlerdi ya, oyun içinde oyun var bu işlerde be, oyun içinde oyun var.

Alaattin Çakıcı: Benim lafıma geldin değil mi ağabey, oyun oynanıyor dedim sana.

Erol Evcil: Yahu tabi sen, tabii ki geldim de, tabii şey var be ağabey, ben anlamıyorum biraz da niye böyle oldu, niye böyle oldu derken bugün biz ELAZIĞ'LIYLA (MEHMET AĞAR) onun kritiğini yaptık. Bayağı bir yaptık hem.


Mehmet Gedik Hizmetine Karşılık Bakanlık Bekliyor

Alaattin Çakıcı: Bak senin arkadaşın var ya hani, şey neydi ismi GEDİK (MEHMET GEDİK)

Erol Evcil: Ha.

Alaattin Çakıcı: Belki iyi insan olabilir, belki senlen iyi dost olabilir ama g.. ha, sonra bana dedi ki şunlara ne gerek vardı, madem benim kalemimi kırdığını onlar biliyor anlıyormusun, bu lafı bana sana söylemeye ne gerek vardı anlamsız.

Erol Evcil: Şimdi bir kere gelip de arkadaş şu bu ama yani bir de menfaat çok önemli, dün onu da düşündüm yani, onunda hayalinde şey var şimdi ANAP belki ... o şimdi bakan olur. Ya herkes kendi menfaatine, buna ne gerek vardı falan değil, o şokta, ya şu an onlar hala şokta ve onlar su an korkunç bir tedirginlik içinde, benim arkadaşım... Ben sana bir şey söyleyeyim mi, benim arkadaşım şu bu herneyse de, eğer o kasetin sade sende oluğunu bilse beni götürürler be.

Alaattin Çakıcı: Bendeki kasetler ne oluyor?


Bilseler Beni Götürürler

Erol Evcil: Ee tamam işte, yalnız ben onu söyledim yani¸ tek bir tek kopya var o ve bende. Arkadaşlık biter, bir dakika o iş biter ve beni götürürler. En azından götürmeye çalışırlar

Alaattin Çakıcı: Sana kimse yanlış yapamaz abi ben ayaktayken abi.

Erol Evcil: Hayır yani, ben onu ben sana şey için yani, öyle bir şey düşünmüyorum ben de yani bilseler ki bir tek

Alaattin Çakıcı: Yahu ben sana bir şey anlatayım Erol yahu sen benim dediğimi yabana atma kardeşim, ben varken sana bir şey kimse yapamaz, adamın anasını avradını s...im ben, sana bir şey anlatayım, seni çok sevdiğimden değil, aa çok seviyorum o ayrı sevmesem arkadaşlık etmezdim, seni sevmesem hanımlan cocuklarlan tanıştırmam tanıştırmıştım. Şu ben senin intikamını kendim için alırım anladın mı dediğimi? Bırak sevgiyi bir kenara koy. Artık benim arkadaşımsın bu Türkiye Cumhuriyeti bir gün sana bir tokat attımı bana atılır. Sana bir kurşun sıkıldı mı bana sıkılır yani anladın mı benim dediğimi? Ben kendi kişiliğimden dolayı senin intikamını almak mecburiyetindeyim ta ki kamuoyunda biz anlanıyorsak. Kamuoyu gazeteleri yazar benim açıklamamı yapar, ilişkim yoktur arkadaşlığım bitmiştir falan ondan sonra anlıyormusun? Sana olan herhangi bir şeyi toplumda ben puan kaybına neden olmam. Ama böyle bir şey olmamış,asla olmaz böyle hani kardeşliğimiz devam ettiği sürece anlıyor musun, basına bozulup yansımadığı sürece ben senin sana yapılan intikamını almak namusum kadar önemli yani istediğin adama söyle ... Yani. onun için siz varken yanlış yapamazlar canını kimse yapamaz. Ama seni emniyete alabilirler ezebilirler ona buna lafım yok. haklı mıyım?

Erol Evcil: Yani ben sana ne diyorum yani ..


Sen Behçet Cantürk Değilsin ki

Alaattin Çakıcı: Ama sen BEHÇET CANTÜRK değilsin sen, anlıyor musun. O, E-5 karayolunda ölenler gibi vatan haini değilsin. Keyfi olsun arkasından adamı vursun, ben haşarı olduğum zaman adamın a.... koyardım, anladın mı dediğim oluyor.

Erol Evcil: Ya ben tabi doğru haklısın onu ben biliyorum. Benim sana söylemek istediğim şu ya, MEHMET (MEHMET GEDİK) benim arkadaşım şu bu ama yani bu işte menfaatle herkes kendi şeyini düşünüyor o işte menfaat ... Ölürüm ben sana ne diyorum adam bilince a....kladı.

Alaattin Çakıcı: Ya ben sana diyorum herkes kendi menfaatini düşünüyor bu zaman.

Erol Evcil: Yani kaset, o kaset var kaseti onlar şey ilk zamanlar konuşuyordun ya hani bu flaş davasını falan, onları emniyet yakalamıştır diye düşünüyorlardı. Ondan da tedirginlerdi, kaset o değil bu değil deyince, dizginleyince amcam affalladı.


KEL Acayip Panikte

Alaattin Çakıcı: KEL (EYÜP AŞIK) ne yapıyormuş?

Erol Evcil: Acaip panikteymiş, ben beni aramasını bekliyordum aramadı, bir de konuşursam kasete alacaklar diye korkuyordur artık o. onun için aramıyordur. KEL (EYÜP AŞIK) ama bugün şeyle Bir Numarayla (MESUT YILMAZ) konuşmuş.

Alaattin Çakıcı: Hımm..demiş mi Bir Numaraya (MESUT YILMAZ) kaset var diye?

Erol Evcil: Demiş.

Alaattin Çakıcı: Peki demiş mi ki, kaseti getirenler anlatmış mı?

Erol Evcil: Yaa onu daha akşama konuşacaklar, bu gün grup toplantıları varmış, orda ortam çok karışık yani çok, bu Irak’tan dolayı çok büyük bir şeylik var yani kimse kimseyle konuşamıyor oturup. O gün gelip de şey


Savaş Çıkar mı

Alaattin Çakıcı: Savaş çıkar mi Erol sence?

Erol Evcil: Valla savaş su anda ortada bana gore çıkar. Nasıl çıkar o SADDAM manyak adam, diyor ki gelin bakın diyor tamam, adamlar bütün filosunu geri çekiyor, bütün ordularını geri çekiyor, ondan sonra adam diyor ki yok baktırmayacağım diyor üç ay sonra, o filonun her gelip gitmesi, o askerin her gelip gitmesi: Amerika'ya tam 700 milyon dolara mal oluyormuş, bunun acısını çıkarırlar SADDAM'dan. Ama Türkiye İNCİRLİK üssünü kullandırmıyor.

Alaattin Çakıcı: Ha

Erol Evcil: Türkiye İNCİRLİK üssünü kullandırmıyor. ECEVİT acayip karşı çıkıyor.

Alaattin Çakıcı: Ama ondan sonra kullanabilirler diye şey çıkmış.

Erol Evcil: Bugün akşam açıklamalarında da kullanabilineceğini MESUT YILMAZ demiş. ECEVİT kabul etmemiş, ondan sonra CİNDORUK diyor ki; daha biz kendi aramızda anlaşamadık dedi. Ondan sonra bana göre şey, Amerika'dan taviz koparmaya çalışıyorlar. Amerika da bugüne kadar saldırmama sebebi bu İNCİRLİK'ten vurmaya çalışıyormuş Irak’a. Bir de şey kazanmaya çalışıyorlar, bu Irak'ın elinde korkunç kimyasal silah varmış, simdi sınıra sey yayıyor, Türkiye'' sınırına sey yayıyorlar; asker yığınak yapıyor, şey ordu bir de Amerika'dan füzeler getirip eğer Türkiye'ye karşı bir saldırı olursa o fuzelerle karşı savunma hazırlıyorlar diye şey yaptı bugün ELAZIĞ'LI (MEHMET AĞAR) dedi onu, çıkar dedi şimdi biz hazırlık yapıyoruz dedi. Yani bütün komşularını hazırlıyor dedi. Yani Irak böyle bir saldırı yaparsa, Amerika savunma sistemi geliştiriyor dedi. Onun için bekletiyor. Yoksa vuracaklar dedi. Ne olur sence vururlarsa?


Saddam Manyak

Alaattin Çakıcı: Ya şimdi a... koyduğumun herifi manyak, kimyasal silah kullanabilir, çünkü halkını düşünseydi bu adam anlıyor musun? Birinci Körfez savaşının oluşumunda dünyaya kafa tutmazdı. Yalan mı doğru mu?

Erol Evcil: Doğru .

Alaattin Çakıcı: Yani adam manyak olduğu için dünyanın en büyük gücüne karşı hiç birşeyin yok ..sun.

Erol Evcil: Evet yani adam manyak ya. Adam heyecan yaratmak için kendi heyecan tatmak için savaş çıkarıyor ya. Çünkü bu sefer savaş kesin çıkar diyorlar ya. Yani sana gore de çıkar.

Alaattin Çakıcı: Efendim ağabeyciğim?

Erol Evcil: Savaş çıkabilir, çünkü korkunç yığınak yaptı Amerika. Rusya şey yapıyor yani, Rusya çok karşı çıkıyor o kadar.

Alaattin Çakıcı: Rusya, Fransa, Almanya anladın mı dediğimi?

Erol Evcil: Ha, ha anladım. Rusya silah veriyor ya Irak’a onun için karşı çıkıyor.

Alaattin Çakıcı: İslam ülkelerinin tutumu ne`?

Erol Evcil: İkiye bölündü İslam ülkeleri (konuşma bu konu ile ilgili sürüyor)

Alaattin Çakıcı: Sen biraz uyu, ben seni bir iki saat sonra arayayım oldu mu canım?

Erol Evcil: İyi hadi. Ben bir banyo yaparım, ben de işte işe giderim. Üç saat sonra bekliyorum telefonunu ben senin.

Alaattin Çakıcı: Tamam hadi oldu Erol (Alaattin ÇAKICI'nın CNN'den Türkiye haberlerini izlediği duyuluyor)

Erol Evcil: Haydi görüşürüz. (Konuşma Kesiliyor)


(Devamı)
FastCounter

 

Hit Counter

  Anadolu Türk İnterneti

 

Güncelleştirme : 24.08.2021 - 15:50